<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=200528320405620&ev=PageView &noscript=1"/>

Blog Haldent

Koncepcja leczenia All-on-4® – infografika dla pacjentów

13-06-2018 r.

Najlepsza w swojej klasie – Koncepcja leczenia All-on-4® Minimalnie inwazyjne rozwiązanie ze stałą odbudową pełnego łuku dla wysokiej satysfakcji pacjenta.

Zabierzów stolicą polskiej stomatologii?

08-03-2018 r.

Progi naszego gabinetu coraz częściej odwiedzają celebryci, politycy, osoby publiczne, sportowcy… Wszystko to jest dla nas powodem do dumy. Dlaczego tak wiele osób z całej Polski leczy zęby w Zabierzowie koło Krakowa?

Czy o zęby mleczne należy dbać?

06-03-2018 r.

Wiele osób uważa, że skoro zęby mleczne i tak wypadną, to nie należy zbytnio się nimi przejmować, a nawet można dzieciom zaoszczędzić nerwów i zrezygnować z wizyt u dentysty. Nic bardziej mylnego!

Nieświeży oddech. Jak mu zapobiegać?

02-02-2018 r.

Jak wynika z badań nieprzyjemny zapach z ust jest jednym z najbardziej wstydliwych i najczęściej z występujących problemów stomatologicznych. Ucierpieć może na tym nie tylko życie towarzyskie, ale także zawodowe. Gdzie leży przyczyna oraz jak radzić sobie z tym problemem? Tego dowiecie się z naszego poradnika.

Jaką pastę do zębów wybrać?

30-12-2017 r.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów past do zębów. Jeśli nigdy wcześniej nie zastanawiałeś się jakie różnice występują między nimi, to spieszymy z wyjaśnieniem.

“Święta między zębami” – czyli jak świąteczne jedzenie może zaszkodzić zębom?

16-12-2017 r.

Spośród świątecznych potraw można wyróżnić takie, które w mniejszym lub większym stopniu szkodzą naszym zębom. Nie oznacza to, aby w ogóle sobie ich odmawiać – uważamy jednak, że zawsze warto być świadomym zagrożeń.

Dlaczego warto nitkować zęby?

19-11-2017 r.

Statystyki są zatrważające, ponad 90% Polaków ma problemy z próchnicą. Istnieje wiele przyczyn tego stanu rzeczy, ale główną z nich jest bez wątpienia zła higiena jamy ustnej. Należy pamiętać, że samo szczotkowanie zębów to nie wszystko. Jest jeszcze nitkowanie!

Botoks – czyli jak pozbyć się zmarszczek?

12-11-2017 r.

Botoks to doskonały sposób na odmłodzenie twarzy poprzez redukcję zmarszczek mimicznych. Zanim jednak zdecydujesz się na zabieg, dowiedz się wszystkiego co konieczne.

Jak myć zęby?

27-10-2017 r.

Jak? Najlepiej dobrze 😉 Szczotkowanie zębów, to wbrew pozorom nie taka prosta sprawa. Wystarczy jednak kilka żelaznych zasad, aby trzymać się z dala od problemów… i od dentystów. Sprawdźcie jak to powinno się robić!

Złamana korona zęba – co robić?

20-10-2017 r.

Pacjentom często wydaje się, że złamana korona zęba musi oznaczać przymus jego ekstrakcji. Nie ma co panikować! To wcale nie musi być zasadą, ponieważ istnieje wiele sposobów na odbudowę ukruszonej lub złamanej korony. Wszystko uzależnione jest od stanu zęba oraz zasobności portfela.