<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=200528320405620&ev=PageView &noscript=1"/>

Blog Haldent

Stałe zęby w jeden dzień!

11-12-2019 r.

Uzupełnienie protetyczne Toronto Bridge Metoda All on 4 przeznaczona jest dla bezzębnych pacjentów oraz tych których zęby nadają się do usunięcia. Polega na wszczepieniu implantów: 4 (na 1 łuk zębowy), a następnie do tych implantów  przykręcana jest na stałe proteza Toronto Bridge. O tym ile implantów może zostać zastosowanych u konkretnego pacjenta decyduje w głównej […]

Sedacja, czyli zapomnij o bólu!

06-11-2018 r.

Analgosedacja/sedacja dożylna Jest to działanie polegające na zniesieniu lęku i zapewnieniu komfortu Pacjentowi podczas zabiegu stomatologicznego. Nie jest to alternatywa znieczulenia miejscowego, tylko jego uzupełnienie. Jest prowadzona przez lekarza specjalistę w zakresie anestezjologii. Polega na dożylnym podawaniu w dawkach frakcjonowanych, dobieranych indywidualnie w zależności od zapotrzebowania pacjenta oraz rozległości i czasu trwania zabiegu leków o […]

Koncepcja leczenia All-on-4® – infografika dla pacjentów

13-06-2018 r.

Najlepsza w swojej klasie – Koncepcja leczenia All-on-4® Minimalnie inwazyjne rozwiązanie ze stałą odbudową pełnego łuku dla wysokiej satysfakcji pacjenta.

Zabierzów stolicą polskiej stomatologii?

08-03-2018 r.

Progi naszego gabinetu coraz częściej odwiedzają celebryci, politycy, osoby publiczne, sportowcy… Wszystko to jest dla nas powodem do dumy. Dlaczego tak wiele osób z całej Polski leczy zęby w Zabierzowie koło Krakowa?

Czy o zęby mleczne należy dbać?

06-03-2018 r.

Wiele osób uważa, że skoro zęby mleczne i tak wypadną, to nie należy zbytnio się nimi przejmować, a nawet można dzieciom zaoszczędzić nerwów i zrezygnować z wizyt u dentysty. Nic bardziej mylnego!

Nieświeży oddech. Jak mu zapobiegać?

02-02-2018 r.

Jak wynika z badań nieprzyjemny zapach z ust jest jednym z najbardziej wstydliwych i najczęściej z występujących problemów stomatologicznych. Ucierpieć może na tym nie tylko życie towarzyskie, ale także zawodowe. Gdzie leży przyczyna oraz jak radzić sobie z tym problemem? Tego dowiecie się z naszego poradnika.

Jaką pastę do zębów wybrać?

30-12-2017 r.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów past do zębów. Jeśli nigdy wcześniej nie zastanawiałeś się jakie różnice występują między nimi, to spieszymy z wyjaśnieniem.

“Święta między zębami” – czyli jak świąteczne jedzenie może zaszkodzić zębom?

16-12-2017 r.

Spośród świątecznych potraw można wyróżnić takie, które w mniejszym lub większym stopniu szkodzą naszym zębom. Nie oznacza to, aby w ogóle sobie ich odmawiać – uważamy jednak, że zawsze warto być świadomym zagrożeń.

Dlaczego warto nitkować zęby?

19-11-2017 r.

Statystyki są zatrważające, ponad 90% Polaków ma problemy z próchnicą. Istnieje wiele przyczyn tego stanu rzeczy, ale główną z nich jest bez wątpienia zła higiena jamy ustnej. Należy pamiętać, że samo szczotkowanie zębów to nie wszystko. Jest jeszcze nitkowanie!

Botoks – czyli jak pozbyć się zmarszczek?

12-11-2017 r.

Botoks to doskonały sposób na odmłodzenie twarzy poprzez redukcję zmarszczek mimicznych. Zanim jednak zdecydujesz się na zabieg, dowiedz się wszystkiego co konieczne.