<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=200528320405620&ev=PageView &noscript=1"/>

Zabierzów stolicą polskiej stomatologii?

08-03-2018 r.

Progi naszego gabinetu coraz częściej odwiedzają celebryci, politycy, osoby publiczne, sportowcy… Wszystko to jest dla nas powodem do dumy. Dlaczego tak wiele osób z całej Polski leczy zęby w Zabierzowie koło Krakowa?

 

 

Wśród naszych pacjentów są najróżniejsze osoby. Często trudno nam uwierzyć w to, jak wiele kilometrów potrafią pokonać nasi pacjenci tylko po to, żeby usiąść w naszym fotelu. Nie mówimy tu o polskich emigrantach, którzy wracają na święta do Polski. Dla osób tych jedynym powodem wizyty w Zabierzowie, jest dentysta. Kiedy pacjent mówi, że przejechał ponad 600 kilometrów, wiesz że to co robisz ma sens.

Jednym z naszych pacjentów został ostatnio najbardziej znany mongolski uśmiech w naszym kraju. Człowiek, którego nie sposób nie lubić i na którego widok nie sposób się nie uśmiechnąć. Jego uśmiech trafił w odpowiednie ręce.

 

Bilguun Ariunbaatar – polski showman, satyryk, celebryta i dziennikarz mongolskiego pochodzenia. Szerokiej publiczności znany z udziału w programie Szymon Majewski Show, gdzie występował jako reporter fikcyjnej mongolskiej telewizji „U1 BATOR”. Nominowanym do nagrody Wiktorów w kategorii odkrycia telewizyjnego roku. Na fali popularności brał udział w wielu kampaniach reklamowych (ERA GSM, czekolada Milka, grupa Allegro.pl).

Bohater i uczestnik wielu programów telewizyjnych, m.in.:
– Twoja Twarz Brzmi Znajomo (Polsat),
– Taniec z Gwiazdami (TVN),
– Spanie z Gwiazdami (VIVA Polska),
– Jaka to melodia? (TVP),
– Celebrity Splash (Polsat),
– Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia (Polsat),
– Drunk History, pół litra historii (Comedy Central).


 

Co mówi na temat HALdentu?

Kraków ma swój smog, Wadowice papieską kremówkę, Warszawa słoiki, a Zabierzów ma HALdent! W branży takiej jak moja, główną metodą decydowania się na określone usługi jest polecenie. Nie inaczej było z gabinetem Państwa Trzepatowskich. Nazwisko to jest znane w show biznesie. 

 

 

Moja praca w głównej mierze opiera się na dobrym wyglądzie przed kamerą, a te nie wybaczają braku perfekcji. Perfekcyjne zęby u osoby, od której wymaga się ciągłego uśmiechu na twarzy, są rzeczą niezmiernie ważną, a może nawet najważniejszą. Z tego też powodu uważam, że musi zaopiekować się nimi ktoś odpowiedni. Trudno mi wyobrazić sobie kogoś lepszego od Pana Huberta Trzepatowskiego. Wizyty w gabinecie stały się przyjemnością, a nie smutną koniecznością.

 

 

Wciąż szukasz swojego gabinetu stomatologicznego? Może najwyższy czas go znaleźć i zaufać Haldentowi?

Zapraszamy!